RC DRIFT TEAM

Homepage

Vítejte na našich stránkách

16.9.2007
Jsme banda kluků kterej tak nějak hráblo a zažrali  se do RC modelů. Zpočátku všechno vypadalo na klidnou jízdu dokud jsme nenašli spojení dvou slov. RC + DRIFT. Je to rachot kterej si každej musí vyzkoušet aby pobral oč jde. Ne všichni tomu fandí, ale nikdy se všichni neshodnou na jedný věci. Nám se poštěstilo, že šest lidí kteří se na to vrhli se shodlo. O drift se zatim jen snažíme.Auta sice nejsou žádná špička, ale kdo si koupí na učení drahou káru ?Možná časem kdo ví. Každopádně Thunder Tiger má dobrej podvozek kterej se dá na drift dobře poladit. Takže hurá ven a dveřma napřed :D

Co se týká těchto stránek tak jsou teprve ve vývoji. Někomu se zamlouvat budou, jiným nikoliv. Kdo se ale rozhodne hlasovat pro NE, at se zamyslí. Tohle je pakárna, a stojí to spoustu času. Vyzkoušejte si otevřít na stránkách www.webgarden.cz svůj editor a udělat si své stránky.  Nemůžeme se líbit všem, ale můžeme dělat vše proto bychom se líbili co nejvíc. Takže - budeme se snažit.  Zároveň však počítejte s tim že tyhle stránky děláme sami pro sebe abychom měli vzpomínku na to jak to vše začalo, a ne proto aby jsme byli obdivováni ostatníma.

Pro prohlédnutí kopletního příspěvku si vždy klikněte na : zobrazit celé : jež je v pravo pod článkem. :)

Asi je na čase připsat pár slov, neboť to co je psané na úvod je již minulost, a věci jsou nyní poněkud jiné.

 Již dávno nejezdíme v šesti lidech, nebo-li s klukama se kterýma jsme začínali. Jari to zabalil uplně, prodal svoje modely a paří teď zřejmě Toca Race Driver Grid na svém X-Box 360, a Alesiho s Filipem to taky moc nepohltilo.  No a ať přemýšlím jak chci, nevím kdo je ten šestej.

Pár věcí se tedy změnilo. Již nejezdíme náš drift jako začátečníci, ale trochu toho o něm víme, a i naše podvozky Thunder Tiger vzaly za své. Markův je stále v provozu, i když nejezdí již Drift ale Rally kterému se Marek věnuje mimo ježdění  driftu, a účastní se i závodů v této RC kategorii. Ten můj je zde vedle mě na stole, bez motoru, reglu, koleček, a kdo ví jestli ještě něco nechybí. Ano, naše driftění se zdokonalilo, a společně s tím muselo dříve nebo později přijít něco kvalitnějšího po technické stránce.

Marek jezdí nyní s Yokomo Drift Package, já jsem pořídil neobvyklý podvozek Robitronic Avid.  Více o něm se můžete dozvědět v některé z podrobnějších sekcí které jsou věnované seznámením s podvozky. Průběžně stále doplňujem, a protože doplňujem společně s poznatky které nepřibývají tak rychle, nebudou ani tyto stránky hotové hned.

Pokud by jste měli jakékoliv připomínky, nebo nápady, můžete klidně kontaktovat mě nebo Marka.

Klidnou jízdu bez bourání dveřma napřed přeje Markus & Majkl

 

 


Žádné komentáře
 
R C D R I F T Te a m * * * w w w . r c d r i f t . z d e . c z