RC DRIFT TEAM

TREM DRIFT CUP

Přihláška na Summer Round 2 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4805":
Fík
Také chci klukům poděkovat,byla to paráda,i když jsem dojel poslední.A ještě jsem "vyhrál" tradiční láhev okurek.

Když jsme po příjezdu začali testovat,měl jsem sto chutí se zbalit, jet domů a nedělat si ostudu.Trať se mi zdálo nemožné projet.Ale nakonec, i když s mnoha chybami, ( tou největší bylo asi použití volnoběžky) se mě dařilo jakž takž tratí probruslit.Mikiho to vyloženě bavilo, a pokud se udržel v klidu, jel opravdu pěkně.A sledovat jízdu zkušených borců, to byla opravdu radost.

Závod byl pěkný,trať (alespoň pro mne ) náročná.Ale na to, že jsem jel drift na asfaltu podruhé v životě, tak to šlo, bavilo mě to, a to je důležité.Kluci, díky, zítra večer snad už stihnu dát na Tamiyaclub fotky a video.
majkl.se
Trem Drift Cup Summer Round 2 dopadl naprosto skvěle.

I přes nízkou účast byla atmosféra parádní, a já jsem si vyjezdil prvně v tomto seriálu první místo po skvělém boji s Davidem Ptáčníkem. Co mě mrzí je to že nedorazí ( asi nikdy ) kluci z Čelákovic.

Musím totiž pochválit Marka za naprosto skvělou trať, na které nebyl kousek rovinky, jedna zatáčka přecházela v druhou, a konce zatáček byly zavřené do další zatáčky o 180° To byla fakt paráda a naprosto mě tato trať sedla. I když nutno říct že po prvním průjezdu jsem očekával jedno z posledních míst. Nakonec jsem se fakt rozjezdil, díky skvělé atmosféře a pifku i uvolnil, a to bylo to co jsem potřeboval. Takže kluci, všem moc díky a těším se na další rundu.

Na závěr bych chtěl ještě pochválit Fíky, kteří se neustále zlepšují v jízdě. Michal předváděl chvílema parádní drift který je mnohdy k vidění jen u zkušenějších, a jeho 4 místo dokazuje že je stále lepší a lepší. Vzhledem k jeho věku myslím že se máme v budoucnu na co těšit. jen tak dál.

Těm co se nezučastnili - doufám že se jednou utrhnete a přijedete. Opravdu zde bylo na co koukat, trať parádní, 7 clip pointů bylo dobře umístěných, a i když se zdálo že je nemožné se do nich trefit, dávali si je ke konci závodů i ty nezkušení "rallymani"

Přišli jste o hodně. Kdo jezdí rád do Čelákovic, opravdu přichází o dost a měl by se na letní závody k nám do Třemošný dostavit. Kdyby bylo více závodících, rozhodně by byly i zajímavé ceny ! Vzhledem k malé účasti ceny nebyly, ale nikdo nemůže chtít aby pořadatelé platili ceny ze svého. Sponzoři nejsou, a tak čím více lidí, tím lepší ceny. Přijeďte všichni. Zas tak daleko to není. medaile potěšila, už visí u ostatních pohárů, a já doufám že není poslední a že se bude příště zase na co těšit.
Fík
Vezměte někdo karty, bude nás tak na mariáš...smiley
Dejvid6
Dejvid6,BDK THUNDER,DSM
Kupilda - XRAY - BMW320sci

JEZDÍM I V DEŠTI smileysmileysmiley
Fík
PROSBA : Dane, jestli pojedeš na drifty, vezmi prosím ssebou kastli Fiata šíře 200 mm, rád bych jí viděl a zkusil na svůj podvozek.

VZKAZ : Kluci, pár z vás má lodě.V rámci vybití baterek před závodem v sobotu kolem 10 ráno vyrazíme s lodí na Kamenný rybník.Kdo budete mít chuť se přidat, budete vítáni.smileyJezdíme na frekvenci 27,045 MHz
Fík
Když nebude pršet, přijedem 2.8.

Fík 40,815 MHz

Miki 27,045 MHz
Urvanej
Tomáš Gregor, TLo1, FASST
smejd.smejd
!!! DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

Pro malou účast se toto kolo TremDriftCupu přesouvá na 2.8.

Stávající přihlášené nechávám.

Pokud chcete vy přihlášení, můžem si tam dát ráno spicha a pojezdit jen tak smiley vlastně ne jen tak, potrénovat na vytrvalostní.

Díky za pochopení a uvidíme se příští týden na LeMans
____________________________
www.rcdrift.zde.cz
P3TER
Petr Batěk,xray T1R, 27.145

1  
2  

 
R C D R I F T Te a m * * * w w w . r c d r i f t . z d e . c z