RC DRIFT TEAM

TREM DRIFT CUP

Winter Round 3

WINTER ROUND 3

Mnozí již možná koukali na české Tamiya forum kde je pozvánka, a pro ostatní ji přikládáme ještě sem.
Další kolo zimního seriálu závodů v driftu se koná :
KDY :  15.2..2009
KDE : DDM Kamarád Třemošná, areál ZŠ Chanos
OD :  9:00 přihlášení do závodu
          9:30 start závodu

Přihlášku na závody prosím na mles@seznam.cz nebo níže jako komentáře.


PS : jako malej průzkum prosím připiště do přihlášky - co by jste si přáli vidět v cenách za 1. 2. 3. místo.
JAKÝ TO BYLO ?

Na round 3 se sešlo 15 závodníků. Jako vždy nechyběl Vrakouš s juniorem, kteří se oba dva v driftu zlepšují. Velká gratulace oběma i přesto že obsadili nižší pozice ve výsledcích. Škoda Alesiho závady na motoru na kterém se mu odporoučely uhlíky, odstoupil, a bratr nejezdil vůbec. ŠKODA !!!
 Od začátku bylo  jasné kdo si jede pro vítězství, i když váhal jsem zda nedojde ke změně a Dejvida rozjezdí Štěpán. Dejvid však vodil svuj model jako vždy perfektně bez chyby a nakonec opět stál na stupni prvním. Společně s pohárem si odnesl baterii LRP. Štěpán dojel na místě druhém, s pohárem si odnesl děrovač na karoserii, a na třetím místě po souboji se mnou :) se umístil kolega Markus a spohárem si odnesl nůžky na lexan. Pohár za nej karoserii si odnesl Honza alias Uffos. S jeho RX-7 s vyklápěcíma světlama - funkčníma - neměl konkurenci. Parádní Honzo, a já jsem moc rád že jste nejeli tu dálku zbytečně.

Celkově to byly opět fajn závody, parádní poježdění, a byl jsem velmi rád že se dostavili kluci z Boleslavi. Doufám že příště je na závodech opět uvidíme, a nejen je, ale i další bandu co se přijíždí ukázat do Čelákovic
.
Chyběl Petr Kupilík a další rallymani, tak doufám že i tyhle kluky budeme moci příště přivítat, a změřit s nima své síly.Hezký kluci. Jen tak dál.
Těším se příště. Dveřma napřed zdraví Majkl.
 
R C D R I F T Te a m * * * w w w . r c d r i f t . z d e . c z